З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 09:18

Шановні мешканці
Великолюбінської територіальної громади.

Вітаю Вас із найважливішим святом нашої держави –

Днем Незалежності України!

«Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!»

Знамениті слова Василя Симоненка сьогодні набувають нового змісту. Сьогодні українці єдині як ніколи, хоч і вкотре мусимо доводити світові своє право жити вільно і щасливо.

Сьогодні наше завдання незмінне - постійно і всіма силами підтримувати наших захисників. Ми повинні щодня робити все можливе і неможливе, щоб вони відчували надійний тил. Задля нашої спільної і великої перемоги! Ми зобов'язані здобути цю перемогу, щоб зберегти свою незалежність і розпочати відбудову нашої держави.

Другий рік поспіль День незалежності відзначаємо в умовах війни, що забрала життя багатьох наших громадян. Схиляємо голови перед їхньою пам'яттю і поділяємо скорботу з їхніми рідними і близькими.

Мабуть, найкращим пам'ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу.

У День Незалежності побажаймо одне одному знову здобути мир та спокій на рідній землі.

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!

Слава і уклін ЗСУ та невтомному українському народові!

Слава Україні!
Героям слава!

Селищний голова Йосиф ФАБРИГА.