Зустріч начальника Городоцької ДПІ Романа Миськіва з старостою Мшанського старостинського округу Городоцької ОТГ  Ігорем Козаком

Дата: 29.08.2023 12:25

Під час зустрічі в приміщенні Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області мова йшла про виконання належної імплементації норм Закону України від 30.06.2023 № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Доведено інформацію щодо обов’язковості використання  СГД касових апаратів, про відновлення обов’язкової сплати єдиного податку  для платників І та ІІ груп спрощенної системи, скасування єдиного податку за ставкою 2 відс та автоматичне переведення суб’єктів господарювання на попередні системи оподаткування  та інше.

Крім цього начальник ДПІ зазначив, що у ГУ ДПС у Львівській області функціонує комунікаційна податкова платформа, завданням якої є можливість активізувати діалог між податковою та платниками з метою оперативного надання відповідей на запити і звернення, вирішення інших питань, а з допомогою сервісу податкової служби  «InfoTAX» платники податків мають можливість дистанційно отримувати інформацію  про себе, яка є в розпорядженні органу ДПС: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, виникнення податкового боргу, інформацію СЕА ПДВ тощо.

Наголосив, що Підключитися до сервісу «InfoTAX» можливо через месенджери Telegram та Viber: знайти InfoTAX (бот), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації, скориставшись електронним цифровим підписом, або за допомогою послуги ID-банкінгу, який є найпростішим способом  підключення для громадян та фізичних осіб-підприємців.

Для забезпечення ефективного зворотного зв'язку створено  електронну скриньку комунікаційної податкової платформи -  lv.ikc@tax.gov.ua.  Також за консультаціями можна звертатись  і до Центру обслуговування платників Городоцької ДПІ.