Львівcька ОВА фінансово підтримує стартап-проєкти підприємців, які брали участь в російсько-українській війні

Дата: 06.09.2023 15:55

Це – один із напрямів Концепції  підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА.

Підприємці-учасники АТО/ООС та ветерани повномасштабної війни з росією можуть отримати фінансування витрат на реалізацію стартап-проєктів. Йдеться про кошти, які скерують на придбання устаткування, обладнання, інших засобів для виробництва.

Таку можливість надає програма підвищення конкурентоспроможності департаменту економічної політики Львівської ОВА.

Якщо ви учасник АТО/ООС, ветеран повномасштабної війни з росією і також бажаєте взяти участь у програмі, звертайтесь у департамент економічної політики Львівської ОВА та подавайте свій стартап-проєкт. Відбір стартап-проєктів фізичних осіб-підприємців проводять на конкурсній основі.

Про критерії участі та основний пакет документів читайте за посиланням.

Документи необхідно подати у департамент економічної політики Львівської ОВА до 21 вересня за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: 299-92-79).

Відео https://youtu.be/UKFzLqvXDOs