Як зареєструвати РРО, використовувати його в роботі та ще багато іншого на семінарі у Городоцькій ДПІ

Дата: 07.09.2023 10:45

У рамках проведення інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо змін, передбачених Законом України від 30.06.2023 №3219-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану”, начальником Городоцької ДПІ проведено семінар з фізичними та юридичними особами, під час якого надано роз’яснення платникам щодо  реєстрації та застосування РРО – яким чином РРО виконує фіскальні функції та призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів або при наданні послуг, реєстрації книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок.