Демонтували пам’ятники часів радянської доби

Дата: 11.09.2023 10:29

Минулого тижня на території Великолюбінської ОТГ демонтували усі пам’ятники часів радянської доби.
Важливим елементом підтримки декомунізації стало об’єднання на різних рівнях: в обласній раді ухвалили рішення про демонтаж усіх радянських пам’яток, а очільник Львівської ОВА Максим Козицький видав розпорядження про те, що до кінця 2023 року в області мають декомунізувати всі об’єкти такого штибу.
Один з демонтованих памʼятників на головній вулиці Великого Любеня був присвячений радянському солдату, інший – памʼятник телятниці. Демонтаж ще одного памʼятника на вулиці Джерельній, що був присвячений російським прикордонникам, був розпочатий раніше. Після часткового демонтажу на ньому ще залишалися написи окупаційної епохи та минулого тижня усі демонтажні роботи були завершені.
Також проведено демонтаж радянських пам’яток у селі Завидовичі.