Набори із сучасним спортивним інвентарем від Дитячого фонду UNICEF та Tech StartUp School отримав опорний Великолюбінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 11.09.2023 15:15

Опорний Великолюбінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів отримав набір із сучасним спортивним інвентарем від Дитячого фонду UNICEF та Tech StartUp School.

Набір складається зі спорядження, яке призначене для занять різними видами спорту: футболу, баскетболу, волейболу, шашок. Набори м’ячів, волейбольна сітка, скакалки, різний інвентар для активних ігор та багато іншого приладдя тепер слугуватиме для дозвілля школярів чи то на уроках фізичної культури, чи то просто під час проведення інтерактивних занять. До речі, кейси з інвентарем легко зберігати та транспортувати, тож його буде зручно використовувати навіть в укриттях під час тривог.

Отриманий спортивний інвентар допоможе розвивати потенціал учнів, сприятиме опановуванню новими навичками рухової активності, а уроки фізичної культури стануть більш сучасними та цікавими.

Дякуємо нашим партнерам.