Про новації РРО/ПРРО під час проведення «круглого столу» у Городоцькій ДПІ

Дата: 12.09.2023 15:41

Про новації РРО/ПРРО під час проведення «круглого столу» у Городоцькій ДПІ

Фахівцями Городоцької ДПІ проведено «круглий стіл» з платниками податків на тему: «Новації податкового законодавства щодо застосування РРО/ПРРО для платників податків та поновлення відповідальності з 01.10.2023 року за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Під час заходу з платниками податків, працівники ЦОПу поінформували, що відповідно до Закону України від 30.06.2023 року №3219-ІХ внесенні зміни щодо застосування РРО/ПРРО, зокрема про обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг всіма платниками податків, крім ФО-підприємців на І групі єдиного податку та при здійсненні роздрібної торгівлі на території села та селищ, тощо.

Під час заходу з платниками податків очільник інспекції поінформував, що відповідно до Закону України від 30.06.2023 року №3219-ІХ внесенні зміни щодо застосування РРО/ПРРО, зокрема про обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг всіма платниками податків, крім ФО-підприємців на І групі єдиного податку та при здійсненні роздрібної торгівлі на території села та селищ, тощо.

Окремо, податківці розповіли присутнім на зустрічі, що з 1 жовтня 2023 року поновлено застосування штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері готівкових операцій (крім санкцій за порушення, що вчинені на окупованих територіях чи територіях бойових дій) до всіх суб’єктів господарювання, у кого є обов’язок застосування РРО/ПРРО.

Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti//

Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбукhttps://www.facebook.com/tax.lviv

Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Львівській області Телеграм: t.me/tax_service_Lviv

Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot».