Допомога для ВПО від Благодійного Фонду «Право на захист»

Дата: 13.09.2023 17:25

У середу, 13 вересня, волонтери Благодійного Фонду «Право на захист» передали допомогу для внутрішньо переміщених осіб, котрі продовжують тимчасово мешкати на території Великолюбінської ОТГ.

В час російської агресії українці, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після 24 лютого 2022 року, продовжують отримувати різного роду допомогу. Йдеться як і про моральну, так і матеріальну підтримку для найбільш вразливих та незахищених верств населення.

Благодійний Фонд «Право на захист» – одна з провідних українських правозахисних організацій, що надає правову, психосоціальну та гуманітарну підтримку ВПО, людям, які постраждали від воєнних дій, біженцям та особам без громадянства.