Щодо новацій податкового законодавства

Дата: 14.09.2023 14:20

У Городоцькій ДПІ відбувся сеанс «гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства

У Городоцькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства. На запитання платників податків відповідав начальник податкової інспекції Роман Миськів.

Очільник інспекції інформував платників податків, що 01.08.2023 набув чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», звернувши увагу на зміни щодо використання застосування РРО/ПРРО, відновлення обов’язку сплати єдиного податку за довоєнними ставками та повернення відповідальності суб’єктів господарювання за порушення використання РРО/ПРРО у сфері готівкових розрахунків.

На всі поставлені запитання були надані відповіді у межах законодавства.