Вічна пам’ять, шана і подяка нашому Герою!

Дата: 16.09.2023 11:28

Минають роковини загибелі захисника України, жителя смт Великий Любінь, хороброго воїна Мітреньги Любомира Володимировича (1982 р. н.).

Молодший сержант Любомир Мітреньга загинув у вересні 2022 року у бою з окупантами під час наступальних дій під селом Тернові Поди Миколаївської області. Захисник отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Нехай добрий, світлий спомин про Любомира, нашого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

Наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Героя не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною, незалежною державою.

Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях!

Низький уклін!

Вічна пам’ять, шана і подяка нашому Герою!