Податківці провели засідання круглого столу з ФО-підприємцями щодо застосування РРО/ПРРО

Дата: 19.09.2023 15:11

У Городоцькій ДПІ з ФО-підприємцями відбувся «круглий стіл» щодо застосування РРО/ПРРО.

Податківці розповіли присутнім, що застосування РРО/ПРРО є обов’язковим для всіх підприємців ІІ-ІV груп єдиного податку незалежно від виду діяльності та обсягу доходу та для ФО- підприємців на загальній системі оподаткування. Окремо, зауважила, що підприємці І групи єдиного податку звільнені від використання РРО/ПРРО.

Крім того, закцентували увагу, що з 01.10.2023 року відновлюється застосування штрафних санкцій до порушників у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.