Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 22.09.2023 11:53

20 вересня 2023 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Були розглянуті питання:

1. Про проведення на території Великолюбінської селищної ради наздоганяючої catch-up компанії та планової вакцинації від кору, епідемічного паротиту та краснухи.

2. Про стан пожежної безпеки і виконання заходів цивільного захисту в закладах освіти Великолюбінської селищної ради під час нового 2023/24 навчального року.

3. Про забезпечення укриття учасників навчального процесу, працівників та відвідувачів медичних закладів у об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту та приведення їх у стан готовності до використання.

4. Щодо епідемічної ситуації із захворюваності населення на лептоспіроз, яка склалася на території Великолюбінської селищної ради  у серпні 2023 року.

П Р О Т О К О Л № 05/2023 позачергового засідання комісії додається