Робоча зустріч

Дата: 25.09.2023 17:22

При роботі з роботодавцями фахівці Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості першочергово увагу приділяють вивченню потреб працедавців та наданню допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом, використовують індивідуальний підхід.

Заступник директора Львівської філії ЛОЦЗ Віра Савка та начальник Городоцького управління Львівської філії ЛОЦЗ Олександра Тарасюк провели сьогодні робочу зустріч із керівником ДП «Сан Гарден» Тарасом Бейзиком.

Метою зустрічі було налагодження ефективної роботи та співпраці центру зайнятості з підприємством.  Проінформовано роботодавця про послуги служби зайнятості, якими він може скористатися, а саме – щодо компенсацій при працевлаштуванні окремих категорій населення, в т.ч. ВПО.  Також обговорено  програму отримання ваучера працівниками підприємства на навчання, зокрема за професіями «швачка» та «водій навантажувача».