Про право на податкову знижку розповіли під час «гарячої лінії» у Городоцькій ДПІ

Дата: 26.09.2023 16:17

У Городоцькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», під час якої старший державний інспектор Ірина Соловій розповіла додзвонювачам про право на податкову знижку.

Під час сеансу платники отримали відповіді як можна скористатися податковою знижкою, що собою являє податкова знижка що включається до податкової знижки. Також, наголосив на зручності подачі декларації через сервіс "Електронний кабінет", який автоматично заповнює інформацію про доходи згідно вибраного періоду та перевіряє заповнену декларацію за даними ДПС. Через цей сервіс платники податків можуть також подавати іншу звітність, переглядати подану звітність, листуватися з податковою та перевіряти стан розрахунків з бюджетом на наявність податкового боргу.