Відкрили меморіальну дошку захиснику України Василю Демишину

Дата: 29.09.2023 15:13

У с. Завидовичі Великолюбінської ОТГ відкрили меморіальну дошку захиснику України Василю Демишину. Її встановили на фасаді Завидовицького НВК, у якій навчався боєць.

Відкрили меморіальну дошку 29 вересня 2023 р., напередодні Дня захисників та захисниць України.

Вшанувати пам'ять Василя Демишина прийшли його рідні та друзі, учні й учителі школи, односельці військового, представники духовенства та місцевої влади.

Боронячи рідну землю, виконуючи бойове завдання, Василь Володимирович Демишин героїчно загинув 26.02.2023 року в результаті бойових дій в районі Херсонської області від вогнепальних поранень, отриманих від обстрілу ворога.

Військовий був прикладом для інших побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю і мужністю.

Не забудьмо про Його подвиг та мужність.