Роз’яснювальна робота триває

Дата: 04.10.2023 15:03

Роз’яснювальна робота триває

Працівниками Городоцької ДПІ було проведено «круглий стіл» з платниками податків щодо застосування РРО та ПРРО.

Платникам нагадали про виникнення з 01.01.2022 у нього обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Окрему увагу податківці звернули на відновлення відповідальності за порушення вимог цього закону з 01.10.2023 року.

Зокрема, платникам повідомлено, що звільняються від відповідальності суб’єкти господарювання, які порушили законодавчі норми у сфері застосування РРО/ПРРО, вчинені у період із 1 січня 2022 року до 1 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій під час продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.