Щодо застосування касових апаратів

Дата: 04.10.2023 15:09

Фахівці Городоцької ДПІ провели практикуми з суб’єктами господарювання щодо застосування касових апаратів

Під час заходів платників інформували про зміни до Податкового кодексу, внесені Закон України від 30.06.2023 № 3219-ІХ.

Також, роз’яснювали порядок реєстрації РРО/ПРРО, переваги застосування програмного РРО. Платники можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО залежно від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб. Податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп’ютер, ноутбук або гаджет. Оновлена версія програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS доступна https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.