Громади та навчальні заклади Львівщини отримали ще 8 «школяриків»

Дата: 04.10.2023 15:44

Громади та навчальні заклади Львівщини отримали ще 8 «школяриків»

Зокрема, автобуси вирушили до Борині, Біскович, Великого Любеня і Старого Самбора, а також чотирьох обласних навчальних закладів: Львівської загальноосвітньої санаторної школи №1 I-III ст. ім. В.-І. Антонича, Сокальської загальноосвітньої санаторної школи I-III ст. ім. Т. Шевченка, Львівської спеціальної школи №100 I-III ст., Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою.

Новий транспорт замінить ті «школярики», які передали на потреби Збройних Сил, а також ті, у яких завершується термін експлуатації. «Школярики» виготовили на Черкаському автобусному заводі. Кожен автобус розрахований на 30 пасажирів. Їх закупили коштом співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.