Військово-патріотичний конкурс «День захисника та захисниці»

Дата: 06.10.2023 16:31

Сьогодні, 6 жовтня 2023 р. в урочищі «Берізки» смт Великий Любінь, відбувся військово-патріотичний конкурс «День захисника та захисниці». Метою заходу було вшанування  героїв, що стояли та стоять  у боротьбі за Незалежність України, військово-патріотичне виховання учнівської молоді, підготовка школярів до захисту своєї Батьківщини, залучення майбутніх захисників України до регулярних занять фізичною культурою та спортом, військово-прикладною фізичною підготовкою, відродження українських традицій.

Учасники змагань  – учні 9 класів шкіл Великолюбінської ОТГ

Участь у конкурсі взяли чотири команди, а саме: Завидовицький НВК, опорний Великолюбінський ЗЗСО І-ІІІ ст.., Коропузький НВК, Порічненська ЗОШ І-ІІ ст.

Учні мали можливість продемонструвати свою підготовку у конкурсах: «Стінгазета», «Стройова підготовка», «Перетягування линви», а також подолали смугу перешкод та продемонстрували вміння розпалювати вогнище з підручних засобів.

За результатами усіх конкурсів перемогу здобула команда Порічненської ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце – Коропузький НВК

3 місце – опориний Великолюбінський ЗЗСО І-ІІІ ст.

4 місце Завидовицький НВК

Учасників змагань пригощали смаколиками польової кухні за сприянням ГО «Великолюбінська спілка ветеранів війни та сімей загиблих».

Усі учасники конкурсу отримали потужний гарт і багато позитивних емоцій від участі у змаганнях.