Городоцька ДПІ інформує

Дата: 09.10.2023 15:11

Під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» у Городоцькій ДПІ розповідали про переваги застосування ПРРО

Фахівці Городоцької ДПІ відповіли на запитання платників під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Переваги застосування ПРРО суб’єктами господарювання».

Відповідаючи на запитання платників, очільник ДПІ інформував про зміни до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР, внесені Законом України від 30.06.2023 № 3219-ІХ, зокрема, щодо особливостей застосування штрафних санкцій, розмір яких становить 25% вартості проданих з порушенням товарів/послуг за порушення, вчинене вперше та 50% за кожне наступне порушення у період з 01.08.2023 року до закінчення воєнного стану, але не пізніше ніж до 01.08.2025 року.

Платників цікавили переваги використання ПРРО, порядки реєстрації та використання ПРРО, тощо.

Додзвонювачів інформували, що серед переваг застосування ПРРО: можливість використання безкоштовного програмного забезпечення від ДПС, необмежений термін використання, швидка реєстрація та встановлення програмного забезпечення, можливість відправляти фіскальні чеки покупцям в електронному вигляді, автоматичне формування Z-звіту, а також детально інформували про порядок реєстрації ПРРО, формування та передавання до контролюючого органу інформації про розрахункові операції у формі фіскального звітного чеку (Z-звіт).