Електронний кабінет – це просто і зручно

Дата: 11.10.2023 14:26

Електронний кабінет – це просто і зручно

Працівники податкової не припиняють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян. Так, фахівці Городоцької ДПІ надають практичну допомогу платникам податків у поданні звітності через Електронний кабінет.

Під час проведення тренінгу, фахівці розповіли про особливості роботи в електронному кабінеті платника. Завдяки цьому сервісу, окрім подання звітності, можна отримати відповіді від органів ДПС на запити платників, довідку про доходи або перевірити власні розрахунки з бюджетом.

Серед численних сервісів в  Електронну кабінеті є, зокрема, функція “Стан розрахунку з бюджетом”, дає змогу фізичній особі сплатити податки, збори, платежі – обравши на вибір одну з платіжних систем або ж просто скористатись QR – кодом.

Електронний кабінет - це економія у часі і зручний сервіс для спілкування з податковою!