Прощання з Героєм Русланом Мазепою

Дата: 12.10.2023 16:39

Сьогодні, 12 жовтня, у Великолюбінській громаді попрощалися із ще одним українським воїном-земляком молодшим сержантом  Русланом Степановичем Мазепою (9.08.1971 р. н.).

Добрий син, чудовий чоловік, люблячий батько, сповнений життєвої енергії та сил мужньо став на захист рідної землі та кожного з нас.

У березні цього року був мобілізований та пройшов військовий вишкіл. Захищав державу у складі 3 батальйону 14-ої штурмової бригади «Червона калина» Національної Гвардії України. Був гранатометником.

Військовослужбовець загинув 5 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н. п. Вербове Пологівського району Запорізької області в результаті стрілецького бою та мінометного обстрілу противником.

Остання дорога додому. Останнє прощання з рідною оселею. Біль, сум, ридання

Попрощатися та віддати останню шану загиблому Герою прийшли рідні та друзі, однокласники та товариші, побратими, жителі громади  та всі небайдужі...

Поховали Героя на кладовищі у смт Великий Любінь.

Важко знайти слова втіхи, не можливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Нехай душа полеглого знайде вічний спокій!

Світла йому честь і шана, низький уклін за те, що захищав рідну Батьківщину і кожного з нас.