Працівники Городоцької ДПІ переконують бізнес працювати в правовому полі

Дата: 17.10.2023 16:53

Працівники Городоцької ДПІ переконують бізнес працювати в правовому полі

Фахівці Городоцької ДПІ систематично проводять зустрічі з платниками податків, під час яких знайомлять їх з нововведеннями, запровадженими Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ та надають роз'яснення щодо порядку проведення розрахункових операцій із застосуванням РРО/ПРРО.

Під час сьогоднішньої зустрічі податківці наголосили, що за невидачу відповідного розрахункового документа, проведення операцій із використанням ПРРО/РРО на неповну суму вартості проданих товарів чи не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО законодавством передбачено з 1 жовтня 2023 року штрафні санкції до всіх платників податків, які допустили порушення.