«Робота для ВПО: ти потрібен!»

Дата: 19.10.2023 16:47

Круглий стіл в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Триває всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватись та інтегруватись у суспільне життя громад в нових умовах, посилити комунікацію між усіма інституціями, які опікуються проблемами життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, підвищення рівня зайнятості ВПО.

Городоцьке управління Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості долучилось до проведення  інформаційної кампанії та організувало 18 жовтня 2023 року  захід з роботодавцями (круглий стіл), де було проінформовано  про державні програми та механізми підтримки роботодавців при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб. Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на поставлені питання, які виникають при працевлаштуванні цієї категорії безробітних.