Василь ШТУРИН (11.07.1985 – 03.04.2022)

Дата: 23.10.2023 12:14

Василь Штурин народився 11 липня 1985 року. Проживав у селі Поріччя. Навчався у Великолюбінській середній школі. Після закінчення школи вступив у львівське ВПУ №20, де опанував фах автослюсаря.

Далі була служба у Збройних Силах України з 30.10.2003 р. у військовій частині А 0998, в 1 механізованому батальйоні 2 механізованій роті Об’єднаних сил швидкого реагування м. Десна на посаді механіка-водія.

Повернувшись до дому, Василь влаштувався на роботу, працював автослюсарем. Був працьовитим, добрим, товариським. Любив читати, мав гарну дикцію та часто брав участь у художній самодіяльності. Займався спортом, брав активну участь у спортивних змаганнях.

26 лютого 2022 року пішов добровольцем на військову службу, захищати Україну від московських окупантів.

Служив рядовим солдатом у військовій частині А 0212, 63 роті на посаді водія-механіка.

Загинув 3 квітня 2022 року у м. Сарни, Рівненська область, Сарненський район.

Вічна пам’ять та слава Герою!