Володимир КОГУТ (26.10.1992 – 26.03.2023)

Дата: 23.10.2023 14:23

Володимир КОГУТ (26.10.1992 – 26.03.2023)

Старший солдат Володимир Богданович Когут народився у с. Поріччя де і проживав. Навчався у Великолюбінській школі. Після закінчення вступив у коледж у м. Львів, де здобув професію автослюсаря.

Далі була строкова служба у Збройних Силах України у м. Києві в Національній гвардії України.

На початку повномасштабного вторгнення без вагань вступив до територіальної оборони, але надовго там не хотів затримуватися, казав, що це не для нього. Рвався на фронт.

Кожного дня, протягом місяця, ходив до військкомату, але щоразу йому відмовляли. Володимир не здавався і був наполегливим і, нарешті його взяли добровольцем у 24 ОМБр імені короля Данила.

В боях біля н. п. Попасна, Золоте, що на Луганщині, отримав поранення. Після лікування та реабілітації повернувся у стрій.

Відважно звільняв Херсонщину, де отримав контузію. І, знову, лікування та реабілітація. Але, і це не зупинило мужнього воїна. Володимир знову повернувся до війська, але вже в інший підрозділ.

Загинув від осколкових поранень у н. п. Північне, що на Донеччині.

Нагороджений орденом «Хрест Героя».

Вічна пам’ять та слава Герою!