Ігор ЯРЕМЧУК (27.12.1970 – 17.04.2022)

Дата: 23.10.2023 14:33

Ігор ЯРЕМЧУК (27.12.70 - 17.04.22)

Мешкав с. Поріччя-Королівщина. Навчався у Великолюбінській середній школі, а після опанував фах автослюсаря у м. Львові.

Як строковик радянської армії він потрапив у Баку, якраз в момент, коли розпочинався багаторічний конфлікт через Нагірний Карабах між Вірменією та Азербайджаном.

Повернувшись додому влаштувався працювати водієм у м. Львові.

Був працьовитий, добрий, товариський.

7 березня 2022 р. був призваний на військову службу. Пішов захищати Україну від московських окупантів. Воював на Луганському напрямку у складі 24 бригади імені короля Данила.

Молодший сержант Ігор Яремчук належно виконував усі накази командирів. Був на передових позиціях фронту на посаді старшого водія-гранатометника автомобільного відділення.

Загинув в районі н. п. Попасна-Богуславське, Луганська область.

Тіло воїна поки залишається на окупованій території, але рідні щиро вірять, що згодом все ж буде можливість поховати його тлінні останки на малій батьківщині.

Вічна слава і пам'ять вірному синові України Ігорю Яремчуку.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес.