Руслан МАЗЕПА (09.08.1971– 5.10.2023)

Дата: 23.10.2023 14:43

Мазепа Руслан Степанович народився 9 серпня 1971 року в смт Великий Любінь де і проживав. Навчався у Великолюбінській школі. Після закінчення школи поступив в СПТУ 56 м. Львова. У грудні 1991 відслужив армію, отримав звання молодшого сержанта.
У  1997 році створив свою сімʼю з дружиною Галиною у шлюбі народили двох дітей: дочку та сина.
Відгукуються про Мазепу Руслана та згадують добрим словом.

Був добрий син, люблячий чоловік та турботливий батько своїх дітей.

Мав золоті руки, був людиною честі та справедливості, патріотом рідної землі, відважним. У ньому була присутня героїчність.

У березні 2023 року був мобілізований, пройшов відповідну підготовку в Гвардії Наступу «Червона калина».
Молодший сержант  Мазепа Руслан Степанович
Командир 1 гранатометного відділення гранатометного взводу (становких протитанкових гранатометів СПГ-9) 3 батальйону оперативного призначення військової частини 3028 Національної гвардії України
14 бригада оперативного призначення ім. Івана Богуна.
Загинув 5 жовтня 2023 року, виконувавши бойове завдання н. п. Вербове, Пологівського району, Запорізької області
Віримо, що памʼять про Мазепу Руслана і тисячі загиблих героїв навіки будуть у серцях українців.

Віримо, що його смерть не даремна і перемога буде за нами.

Ти завжди будеш у наших серцях наш Славний Воїне.
ВІЧНА Памʼять Героям України! Навіки Слава!