Алея слави Героїв Великого Любеня

Дата: 08.11.2023 12:41

Алея слави Героїв Великого Любеня, що загинули в ході російсько-української війни

Ініціаторами створення алеї є родичі загиблих Героїв, а саме дружина Михайла Паньківа - Дана та сестра Юрія Лучечка - Віталія.

Родичами посаджені "дерева життя" на честь кожного воїна,  що проросте вічною памʼяттю та славою про їхні подвиги.

Це нагадування кожному з нас завдяки кому у нас є ця розкіш - ходити під мирним небом та вшановувати памʼяттю та славою наших Героїв і закарбувати їхні імена в історії.

Висадка дерев - це лише початок.
Далі будуть створені памʼятні інформаційні таблиці про кожного воїна із Qr-кодом, що буде перенаправляти на сайт де буде більш розлога історія.

«Ми абсолютно не маємо на меті зробити це траурним місцем, це має бути спільний простір, але памʼятний і архіважливий» - каже ініціаторка проекту пані Дана.

Вона розповіла, що проєкт реалізувався коштами родичів, проте приємно, що багато людей долучились своєю безкоштовною допомогою.

Павло Стахів одразу підтримав ініціативу та багато допомагав фізичною працею, організаційними моментами та замовив флагштоки та памʼятні стійки.

Геодезист - Микола Бігун (чоловік одногрупниці Дани) виміряв територію.

Консультував по висадці - Теодор Дудок.

Планування, ідея, реалізація, презентація проєкту і недоспані ночі від Дани та Віти.

Робота екскаваторами від Юрія  Яночка та Миколи Кравчука.

Доставку дерев здійснив Юра Галківський.

Постійно підтримував та виміряв правильні відстані, щоб зійшовся малюнок Сергій Рурка.

Також дуже допоміг Роман Томинець.

Фінансово долучилася до проєкту профспілка Великолюбінської амбулаторії.

Вдячні родичам, що підтримали цей проєкт. Ми зробили це разом.

А ще в цей день був фантастичний захід сонця й усі відчули, що наші хлопці з нами.

Слава Україні! Вічна слава нашим Героям!