З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 11:34

Сьогодні, 9 листопада, відзначають професійне свято люди, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Ті, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Дорогі працівники культури! Вітаємо Вас із професійним святом Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, миру, любові та злагоди!