Нарада суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 15.11.2023 09:20

14 листопада у відділі з питань соціального захисту Великолюбінської селищної ради, відбулася спільна нарада суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. На якій обговорювалися питання стану міжвідомчої взаємодії суб’єктів у вказаній сфері та обговорили наявні прорахунки і недоліки за цим напрямом роботи.

У нараді взали участь начальниця відділу з питань соціального захисту Великолюбінської селищної ради Ірина Фостяк, начальниця Служби у справах дітей Світлана Лисак, старший дільничий офіцер поліції сектору превенції відділення поліції №1 Львівського РУП №2 ГУНП у Львівській області капітан поліції Скрута Наталя Андріївна, начальник сектору превенції відділення поліції №1 Львівського РУП №2 ГУНП у Львівській області майор поліції Богдан Огоновський.