Завдяки спільним зусиллям громади та обласної адміністрації, працівниками служби у справах дітей вдалося реалізувати мрію юної українки

Дата: 27.11.2023 10:26

Сьогодні, 24 листопада, у Великолюбінській громаді заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Павло Стахів та начальниця служби у справах дітей Великолюбінської громади Світлана Лисак, вручили ключі від власного житла особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Помешкання отримала дівчина, яка перебувала на черзі на пільгове житло, в рамках Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Придбали однокімнатну квартиру завдяки співфінансуванню обласного та селищного бюджетів. Вартість житла становить 610 тис. грн. Кошти виділені з обласного бюджету – 366 тис. грн, кошти з місцевого бюджету – 244 тис. грн.

Начальниця служби у справах дітей Великолюбінської громади Світлана Лисак каже: «У квартирі, яку ми придбали, є всі умови для комфортного проживання, зроблено ремонт та залишені необхідні меблі».

«Ключі від власного житла для цієї дівчини – це опора для початку нового життя, сповненого надії та впевненості в завтрашньому дні» - зазначив Павло Стахів.

Саме завдяки спільним зусиллям громади та обласної адміністрації, працівниками служби у справах дітей вдалося реалізувати мрію юної українки.

Згідно «Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО Великолюбінської селищної ради на 2019-2020 роки», згідно з рішенням Великолюбінської селищної ради №19 від 07.12.2020 р. було придбано квартиру учаснику бойових дій загальною площею 72.5 м2. Загальна вартість житла становила 934 710,28 грн. Співфінансування Великолюбінської селищної ради становило 170 000,0 грн. Кошти обласного бюджету – 327 148,60 грн, власні кошти – 4387 561,68 грн.

Також, відповідно до «Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО Великолюбінської селищної ради на 2021-2022 роки», згідно з рішенням Великолюбінської селищної ради №1022 від 22.10.2021 р. у 2021 році було придбано квартиру учаснику бойових дій загальною площею 58,87 м2. Загальна вартість житла становила 774 729,20 грн. Кошти обласного бюджету – 232 418,76 грн, місцевого бюджету – 154 945,84 грн; власні кошти – 387 364,6 грн.

Зазначимо, що забезпечення житлом таких пільгових категорій як учасники бойових дій, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують покращення житлових умов, відповідно до обласних та місцевих програм впродовж останніх чотирьох років на території Великолюбінської громади виконується належним чином.