Круглий стіл на тему «Жорстоке ставлення дорослих породжує жорстокість з боку дитини»
29 листопада у Великолюбінській громаді проведено круглий стіл на тему «Жорстоке ставлення дорослих породжує жорстокість з боку дитини», у рамках заходів присвячених акції «16 днів проти насильства».
Участь у засіданні взяли: начальниця відділу з питань соціального захисту Великолюбінської селищної ради Ірина Фостяк, начальниця Служби у справах дітей Світлана Лисак, старший дільничий офіцер поліції сектору превенції відділення поліції №1 Львівського РУП №2 ГУНП у Львівській області капітан поліції Наталя Андріївна Скрута, начальник сектору превенції відділення поліції №1 Львівського РУП №2 ГУНП у Львівській області майор поліції Богдан Огоновський, старший інспектор ЮПВП №1 ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області Роман Мазур, фахівець з соціальної роботи КУ «ЦНСП Городоцької міської ради» Лілія Цап.
Проведено профілактичні заходи за місцем проживання кривдників та профілактичні роботи щодо недопущення вчинення домашнього насильства.