Зустріч керівництва Великолюбінської громади з волонтерами

Дата: 08.12.2023 16:34

Сьогодні, 8 грудня, відбулася зустріч керівництва Великолюбінської громади з волонтерами.

З нагоди Міжнародного дня волонтера було відзначено тих людей, без яких зараз дуже складно уявити нашу громаду та Україну загалом.

Селищний голова Йосиф Фабрига, заступники Андрій Тимо та Павло Стахів подякували волонтерам за активну громадську позицію, щире серце, допомогу захисникам України та розвиток волонтерської діяльності у Великолюбінській громаді

Ми вдячні кожному волонтеру, хто не залишився байдужим до біди нашої країни. Дякуємо усім хто наближає нашу перемогу! Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віру у світле та мирне майбутнє країни.