Електронні сервіси ДПС

Дата: 20.12.2023 16:41

Електронні сервіси ДПС: Податківці Городоцької ДПІ розповіли про можливості Електронного кабінету

Галина Хміль–старший державний інспектор Городоцької ДПІ, розповіла присутнім про головні аспекти використання електронних сервісів ДПС України.

Зокрема повідомила, що в Електронному кабінеті функціонують дві частини:

Відкрита частина, яка надає користувачам доступ до:

• Єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій;

• Даних про взяття на облік платників податків;

• Даних реєстру платників ПДВ;

• Реєстру платників єдиного податку;

• Реєстру неприбуткових установ та організацій;

• Реєстру страхувальників;

• Реєстру ЦСО;

• Сервісів (пошук фіскального чека, пошук марки акцизного податку, довідка про відсутність заборгованості);

• Інформації про РРО, ПРРО, Книги ОРО, Екземпляри РРО.

Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису та надає доступ до особистої інформації:

• реєстраційних та облікових даних;

• профілю платника (інформація про себе по основним показникам/розділам);

• даних про об’єкти оподаткування;

• стану розрахунків з бюджетом;

• доступ до сервісів Е-ПДВ, Е-Акциз ( інформація щодо врахованих таблиць даних платника податку на додану вартість у новому режимі «Таблиці даних платника ПДВ» меню «Моніторинг ПН/РК»).

• доступ до сервісу Е-документ (формування та подання документів (звітність, заяви, запити тощо),  отримання інформації від ДПС, листування з ДПС).

Для зручності платників ДПС також запроваджено безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова», за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету.