Про проведення семінару у Городоцькій ДПІ

Дата: 10.01.2024 10:08

Фахівцями Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  проведено семінар з платниками податків щодо актуальних питань застосування РРО та платіжних терміналів при здійсненні готівкових розрахунків, переваги використання та порядок реєстрації ПРРО, ведення товарного обліку, відновлення штрафних санкцій за порушення  готівкових розрахунків та   встановлення їх нових розмірів. Надала роз’яснення щодо редагування цін в програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі - ПРРО).

Зокрема, звергнули увагу, що редагування у ПРРО цін товарів здійснюється шляхом редагування номенклатури товарів. Користувачу необхідно перейти у меню «Довідники», обрати необхідний товар для редагування, натиснути на обраний товар лівою кнопкою миші або навпроти обраного товару натиснути на іконку для редагування у режимі налаштування та внести необхідні зміни. Підрозділ «Перегляд, редагування та видалення номенклатури» розділу «Довідник номенклатури» керівництва користувача ПРРО.

Крім того, нагадали присутнім про користування Електронним кабінетом платника та мобільним застосунком «Моя податкова».