Пункти незламності громади переведено у цілодобовий режим роботи

Дата: 13.01.2024 12:28

З 12.01.2024 року, у зв’язку з погіршенням погодних умов, усі функціонуючі пункти незламності по Великолюбінській територіальній громаді переведені у цілодобовий режим роботи.
Тож у разі екстрених ситуацій кожен може у будь-який час звернутися до найближчого пункту (адреси див. нижче)
 та убезпечити себе від біди.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

на  території Великолюбінської громади

1. Адмін будівля Великолюбінської селищної ради, вул. Львівська, 120, смт Великий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл.

2. Приміщення Завидовицького старостату, вул. Заставська, 284а, с. Завидовичі Львівський р-н, Львівська обл.

3. ЗДО «Любинятко» вул. Бандери, 2 смт Великий Любінь Львівський р-н, Львівська обл.

4. Народний дім вул. Кринична, 9, с. Малий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл.

5. Народний дім, вул. Центральна, 27, с. Бірче, Львівський р-н, Львівська обл.

6. Приміщення Коропузького старостату с. Коропуж,  вул. Центральна 3, Львівський р-н Львівська обл.