Про реєстрацію ПРРО

Дата: 15.01.2024 12:28

Про реєстрацію ПРРО під час «круглого» столу у Городоцькій ДПІ

У Городоцькій  ДПІ відбувся «круглий» стіл з платниками податків щодо реєстрації ПРРО, під час якого начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів провів роз’яснювальну роботу з питань реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Платникам повідомили про можливість самостійного, за власним бажанням обрання класичного або програмного РРО для використання - в залежності від своїх потреб та можливостей.

Роман Миськів повідомив про переваги програмного реєстратора розрахункових операцій перед класичним, рекомендував до використання безкоштовне програмне рішення від ДПС, надав покроковий алгоритм реєстрації ПРРО, зауваживши, що умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.

Також, начальник ДПІ повідомив присутнім про те, що для зручності платників податків ДПС України запроваджено безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова», який з вересня місяця 2023 року впроваджено в промислову експлуатацію. У листопаді місяці 2023 року мобільний застосунок оновлено та доповнено новими сервісами відповідно до потреб платників податків.