Відвідали сім’ї зниклих безвісти воїнів

Дата: 18.01.2024 16:38

Днями волонтери християнського гуманітарного центру «Спільнота святого Егідія» (м. Львова) з ініціативи начальника першого відділу Львівського РТЦК та СП (Городок) відвідали сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців, які проживають на теренах Великолюбінської ТГ.

Волонтери навідалися до цих родин, щоби висловити слова підтримки та передати харчові набори і речі побутового вжитку.

Кожній сім’ї, яка нині перебуває у невідомості та в очікуванні звістки про свого Героя, напрочуд важливою та цінною є підтримка у таку скрутну хвилину.

Дякуємо волонтерам Спільноти святого Егідія – людям із добрим і щирим серцем – за розуміння, добросердечність, чуйність, своєчасну і таку необхідну допомогу. Приємно знати, що такі добродії є поруч. Перемога у простих речах, які ми щодня робимо один для одного.