Як подати декларацію на податкову знижку через застосунок «Моя податкова»

Дата: 23.01.2024 11:06

Під час практикуму у Городоцькій ДПІ розповіли, як подати декларацію на податкову знижку через застосунок «Моя податкова»

Про новий мобільний застосунок від ДПС України «Моя податкова», а також послуги, якими можна з його допомогою скористатися, розповіли платникам податків у Городоцькій ДПІ. Так, фахівці Городоцької ДПІ розповіли платникам, що за допомогою цього застосунку можна дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, сплатити податки, дізнатися про нарахування земельного податку, податку на нерухомість та інше.

Податківці зосередили свою увагу, зокрема, на тому, що «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Для цього необхідно:

- обрати «Подати декларацію про майновий стан і доходи»;

- вказати суму витрат відповідного виду;

- зазначити реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично);

- прикріпити документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото);