Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Фахівці Городоцької ДПІ інформують

Дата: 20.02.2024 17:10
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

До уваги платників плати за землю та платників єдиного податку четвертої групи!

Фахівці Городоцької ДПІ інформують.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру листом від 12.01.2024             № 6-28-0.222-600/2-24 поінформувала ДПС про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік.

Так, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051, який необхідно застосовувати для обчислення плати за землю та єдиного податку (четверта група) під час складання податкової звітності на 2024 рік.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель (пункт 289.2 статті 289 Податкового кодексу України).

Звертаємо увагу, що на відміну від звітних податкових періодів за 2022 та 2023 роки у 2024 році коефіцієнт індексації застосовується до всіх категорій земель.

Крім того, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомила, що витяги про нормативну грошову оцінку, які були сформовані автоматично програмним забезпеченням Державного земельного кадастру в період з 01 січня до 15 січня 2024 року, не містять коефіцієнту індексації за 2023 рік, тому значення нормативної грошової оцінки земель, зазначене в таких витягах, потребує перерахунку із застосуванням коефіцієнта за 2023 рік. Тобто визначене значення у таких витягах необхідно помножити на коефіцієнт 1,051.

З 27.12.2023 року оновлено довідники податкових пільг

Фахівці Городоцької ДПІ інформують.

Головне управлінні ДПС у Львівській області звертає увагу, що на вебпорталі ДПС України оновлено станом на 27.12.2023 року:

Довідник податкових пільг № 121/1, що є втратами доходів бюджету (Завантажити);

Довідник інших податкових пільг № 121/2 (Завантажити).

У довідниках міститься інформація про пільги з податку на прибуток підприємств, по платі за землю, податку на додану вартість, акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пільги по місцевих податках і зборах.

Ознайомитися з оновленими довідниками пільг платники можуть за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html .

 
 Щодо податкових пільг

Нагадаємо, що з метою забезпечення обліку податкових пільг та інформування платників податків щодо переліку чинних податкових пільг, терміну їх дії та обґрунтування їх надання  щоквартально оновлюється інформація в Довіднику податкових пільг, що є втратами доходів бюджету та Довіднику  інших податкових пільг, які розміщено на вебпорталі ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень