Вічна пам’ять, шана і подяка Герою!

Дата: 26.02.2024 09:45

Сьогодні минають роковини загибелі захисника України, мешканця с. Завидовичі, хороброго воїна Василя ДЕМИШИНА.

Василь Володимирович Демишин (08.09.1971 р.н.), старший сержант 63 механізованої бригади військової частини А 3719, загинув, боронячи рідну землю, 26 лютого 2023 р. поблизу с. Білозерка Херсонської області, під час ворожого артилерійського обстрілу, при виконанні військового обов’язку.

Військовий був прикладом для побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю і мужністю.
Не забудьмо про Його подвиг та мужність.

Нехай добрий, світлий спомин про Василя Демишина, нашого Захисника, стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

Низький уклін!
Вічна пам’ять, шана і подяка нашому Герою!