Онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та стану підприємств

Дата: 01.03.2024 09:22

Міністерство економіки України у партнерстві із Міжнародною організацією з міграції проводить онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та стану підприємств. Опитування роботодавців проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках, для здійснення аналізу впливу на ринок праці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Посилання на опитування: https://forms.gle/dNh9WzRPgtMHgRk26

Шановні роботодавці просимо пройти дане опитування , оскільки отримані відповіді дозволять проаналізувати стан роботи підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

За додатковою  інформацією звертатися у відділ взаємодії  з роботодавцями  Городоцького управління ЛФ ЛОЦЗ за тел. 0988963677

ел. адр. gorodokcz@locz.gov.ua

Дякуємо за співпрацю.