До відома проектних організацій та осіб структурних підрозділів, які відповідають за питання стратегічної екологічної оцінки

Дата: 08.03.2024 10:05

ВАЖЛИВО! Громадські обговорення - Користівська гімназія

З метою належного та своєчасного розгляду проектів документів державного планування місцевого та регіонального рівнів у строки встановлені ст. 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», а також надання відповідних зауважень та пропозицій щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації доводить до відома проектні організації та осіб структурних підрозділів, які відповідають за питання стратегічної екологічної оцінки, про необхідність подання документів не лише в Єдиний реєстр стратегічної екологічної оцінки – ЕкоСистема, але і в паперовому примірнику до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Конопницької, 3.