π-челендж у Коропузькому НВК

Дата: 15.03.2024 15:40

✳️ π-челендж у Коропузькому НВК

✅ 14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі».

✅ З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло.

✅👆Число «Пі» - це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру.

В цифровому вираженні "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість ♾️

✅ Учні 5-11 класів Коропузького НВК при допомозі вчителя математики Соловій О. Р. долучились до π - челенджу, під час якого експериментально обчислювали математичну константу , як відношення довжини кола до його діаметра, що дорівнює наближенню 3,14 👆

✅ Учні школи поєднали математичні значення з іншими шкільними предметами. ✳️ Цікавою була розповідь про відомого фізика Альберта Ейнштейна, який теж народився 14 березня.

✳️ Діти розповідали історії числа π , цікаві факти про День числа π , традиції, переглянули презентацію "Число π" , а також прослухали музичне звучання числа π .

✳️ Дівчатка 8 класу спекли торт 🎂 , символ свята.

✅ Впродовж свята відбулися конкурси, вікторини для вболівальників і учасників дійства.

✅ На закінчення вчитель Соловій О. Р. побажала кожному такого ж нескінченного ♾️ успіху у вивченні математики, як кількість знаків після коми у числі π.

Детальніше 👇