Інформаційна кампанія «Людина для людини»: підтримувати, допомагати, дбати

Дата: 18.03.2024 15:41

Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, провели інформаційну кампанію "Людина для людини”.

В межах кампанії були відібрані 20 фахівців соціальної сфери, які розповіли надихаючі історії про свій професійний досвід.

Підтримувати, допомагати, дбати — ось гасло тих, хто завжди поруч, коли, здавалося б, уже нікого немає і допомоги чекати немає звідки. Жити не лише для себе, а й для того, щоб стати для іншої людини надійним плечем, а іноді й дороговказом.