Вічна пам’ять, шана і подяка Герою!

Дата: 26.03.2024 09:36

26 березня минають роковини, відколи війна забрала життя Героя, нашого земляка із с. Поріччя, Володимира Когута (26.10.1992 р.н.), який загинув у ході важких боїв у н. п. Північне, що на Донеччині, хоробро і мужньо захищаючи Батьківщину.

На початку повномасштабного вторгнення Володимир без вагань вступив до територіальної оборони, а згодом пішов добровольцем у 24 ОМБр імені короля Данила.

З глибокою шаною та скорботою в серці згадаймо в цей день нашого Захисника, посмертно нагородженого орденом «Хрест Героя» за відвагу, виявлену у захисті Державного суверенітету та територіальної цілісності України, за самовіддане виконання військового обов’язку.

Вічна шана і пам’ять мужньому сину України, який віддав своє життя за її свободу та незалежність.