Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 27.03.2024 17:17

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності, площею 2,0000 га, кадастровий номер 4620983600:37:000:0041, з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для іншого сільськогосподарського призначення» в с. Поріччя-Грунтове Львівського району Львівської області

Даний детальний план території розробляється щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для іншого сільськогосподарського призначення».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 27.03.2024 року до 26.04.2024 року.

способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н., смт. Великий Любінь, вул. Львівська,  74).

дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

25.04.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області за адресою: 81555, Львівська обл., Львівський р-н., смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Адреса сайту: https://velykolubinska-gromada.gov.ua/

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н., смт. Великий Любінь, вул. Львівська,  74), ел. адреса: lubin_velyky@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 27.03.2024 року до 26.04.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н., смт. Великий Любінь, вул. Львівська,  74).

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

ДПТ Частина 1         ДПТ Частина 2         СЕО_Поріччя_2