Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Дата: 05.04.2024 14:52

Повідомлення про оприлюднення проекту

«Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0.40га, кадастровий номер: 4620955300:09:000:0053, з «для ведення особистого селянського господарства» на  «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» в смт. Великий Любінь Львівського району Львівської області»

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту на розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0.40га, кадастровий номер: 4620955300:09:000:0053, з «для ведення особистого селянського господарства» на  «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» в смт. Великий Любінь Львівського району Львівської області.

Мета розроблення детального плану території:

-зміна цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на  «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій»;

-Будівництво станції технічного обслуговування;

-Будівництво навісу для транспорту;

-Розвиток дорожньо-транспортної та інженерної інфраструктури.

Склад та зміст містобудівної документації визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту – Рішення Великолюбінської селищної ради №1905 від 7 листопада 2023 року.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Великолюбінської селищної ради.

Розробник містобудівної документації – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 05.04.2024 р. до 05.05.2024 р.

Способи участі громадськості: надання письмових пропозицій і зауважень на поштову адресу: Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

07.05.2024 року о 11:00 год. в приміщенні Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо містобудівної документації можна за адресою: Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 05.05.2023 р. включно до Великолюбінської селищної ради або на електронну скриньку: lubin_velyky@ukr.net

Відповідальною посадовою особою Великолюбінської селищної ради за організацію розгляду пропозицій є т. в. о керівника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства – головний архітектор Великолюбінської селищної ради – Лаврик Наталія. Телефони для довідок: +380974825048.

Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0,40га, кадастровий номер: 4620955300:09:000:0053, з "для ведення особистого селянського господарства" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій" в смт. Великий Любінь Львівського району Львівської області