Турнір з футзалу у рамках ІІІ-го зонального етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»

Дата: 10.04.2024 17:16

Тривають районні етапи змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Цього разу у Великолюбінській громаді відбулися зональні змагання з футзалу ІІІ-го етапу в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч».

Місцем проведення змагань став стадіон «Верес» у смт Великий Любінь.

Першість виборювали п’ять команд: Городоцької, Великолюбінської, Комарнівської, Оброшинської та Зимноводівської ТГ.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою. Юні спортсмени відзначилися  безліччю  напружених і захопливих моментів та цікавою грою.

За результатами ігор переможцем стала команда Великолюбінської ТГ, друге місце посіла команда  Оброшинської ТГ, а третє – команда Городоцької ТГ.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення змагань, а також нашим захисникам за можливість жити, творити та змагатися.

Нехай спорт завжди буде рушійною силою до нових вершин, а наша єдність та сила допоможуть нам здолати будь-які перешкоди!

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion

Нагадаємо, у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбуваються наймасштабніші змагання у 5 видах спорту, а саме: з баскетболу, волейболу, футзалу, чирлідингу та зі спортивного орієнтування.

Цей проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту, формування в молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.

Проєкт охоплює понад 20 областей України.